EXPEDITIE ROBINSON
In het programma Expeditie Robinson draait alles om overleven en teamwork. In groepen gaan de deelnemers met elkaar aan de slag om op diverse opdrachten de strijd tegen het andere team aan te gaan. Welk team is er het beste om op een onbewoond eiland met elkaar te kunnen overleven?
De Expeditie is geheel naar wens in te vullen. Wij bieden een pakket met activiteiten dat bestaat uit vlotbouwen, vuur maken op een primitieve manier, katapult bouwen, boogschieten, raadsels en puzzels oplossen, bamboebouwen, en nog veel meer. Ook kunnen we met diverse activiteiten wisselen zodat we uiteindelijk een activiteitenpakket hebben geheel naar uw wensen en behoeften. Vindt u bijvoorbeeld dat een eetproef ook bij het programma moet worden toegevoegd, dan nemen we u graag mee in de mogelijkheden tot het eten van bijvoorbeeld insecten.
Heb je wensen of ideeën met betrekking tot lunch, borrel, diner of locatie, neem dan contact op zodat we het samen door kunnen nemen.
Overzicht tweedaagse
Soort activiteit: mountainbiken tot abseilen
Min. aantal: 25 pers.
Soort verblijf: bivak, tenten, accommodatie
Locatie: Franse Ardennen
Vervoer: tourbus of minibus (8 pers.)
Prijs: €120,- p.p